Obowiazki pracy na stanowisku pracownika ochrony

W naszej ofercie wybierają się jedynie dobre i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona sztuki i ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne a bardzo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś rozmiarze oraz wszelkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i umieszczają spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do robienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych sumie suchego produktu z konkretnych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i wykonujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.